Радник луцького мера хоче знести новобудову на проспекті Відродження (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.12
Радник луцького мера хоче знести новобудову на проспекті Відродження (Фото)

Щодо цієї будівлі депутат Луцькради ініціює звернення до суду.

Фото з фейсбук-сторінки Ігоря Поліщука.

Радник луцького мера хоче знести новобудову на проспекті Відродження (Фото)

Ігор Поліщук стверджує, що будівництво ведеться з порушеннями

Радник Луцького міського голови, депутат Луцькради Ігор Поліщук підготував звернення до правоохоронних органів з вимогою зупинити будівництво на пр. Відродження, що ведеться з порушеннями містобудівних вимог. Він вважає, що будівлю потрібно знести.

Про це Ігор Поліщук пише на своїй сторінці у фейсбуці. 

Голова фракції «УКРОП» у Луцькій міській раді зазначає, що «на сьогодні немає жодного повноцінно діючого державного або іншого органу з територіальними представництвами, що здійснює нагляд і контроль за будівництвом та має право здійснювати перевірки».

«Так, постановою Кабміну № 218 ліквідовано Державну архітектурно-будівельну інспекцію та створено Державну сервісну службу містобудування України. ДАБІ у Волинській області сьогодні фактично перебуває в стані ліквідації, а нова служба ще не запрацювала, – пише Поліщук. – Постановою Кабміну № 219 утворено Державну інспекцію містобудування України та Державне агентство з технічного регулювання у містобудуванні України, які також повноцінно ще не запрацювали.

«Підготував звернення до правоохоронних органів з вимогою зупинити будівництво, що ведеться з порушеннями, та ініціюю подання в суд позову від Луцької міської ради про зупинення вказаного будівництва та демонтаж збудованої з порушенням споруди».

Цією ж постановою зупинено дію постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 553 «Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю», внаслідок чого на Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради позбавлений повноважень щодо проведення перевірок та винесення приписів і штрафів».

На переконання радника луцького мера, недобросовісні забудовники користуються цим і будують з порушеннями усіх можливих норм.

За його словами, вказане на фото будівництво порушує вимоги щодо відстані до існуючих споруд, вимоги щодо поверховості й висотності та інші містобудівні вимоги й ДБН.

«У зв‘язку з цим підготував звернення до правоохоронних органів з вимогою зупинити будівництво, що ведеться з порушеннями, та ініціюю подання в суд позову від Луцької міської ради про зупинення вказаного будівництва та демонтаж збудованої з порушенням споруди», – йдеться у дописі депутата Луцькради.