Волиняни сплатили зі своїх депозитів 12,5 мільйона гривень ПДФО - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.71 € 33.08
Волиняни сплатили зі своїх депозитів 12,5 мільйона гривень ПДФО

Бюджети поповнюються.

Фото: Агрополіт.

Волиняни сплатили зі своїх депозитів 12,5 мільйона гривень ПДФО

Це на 7,2 відсотка більше проти аналогічного періоду торік

Протягом семи місяців 2020 року з доходів вкладників банків на Волині до бюджету сплачено 12,5 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Це на 7,2 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

Оскільки закон покладає обов’язок податкового агента щодо громадянина-вкладника на банківську установу, подавати декларацію до податкової інспекції про отриманий дохід у вигляді відсотків на депозит не потрібно. Банки самостійно визначають об’єкт оподаткування, нараховують і сплачують ПДФО, - звертають увагу в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Водночас у Головному управлінні ДПС у Волинській області нагадують, що громадяни, котрі хочуть скористатися правом на податкову знижку за результатами 2019 року, мають можливість подати річну податкову декларацію протягом усього року. 

Громадяни, котрі хочуть скористатися правом на податкову знижку за результатами 2019 року, мають можливість подати річну податкову декларацію протягом усього року.  

Враховуючи карантинні обмеження, заповнити і подати декларацію для отримання податкової знижки  можна через Електронний кабінет.

Нагадаємо, що правом на податкову знижку можуть скористатися лише громадяни, які працюють легально. Податкова знижка надається громадянам, які сплачують за навчання, користуються іпотечним кредитом, орендують житло як внутрішньо переміщені особи чи понесли витрати в зв’язку з усиновленням, сплатою страхових внесків за довгостроковими договорами страхування життя, або ж пенсійні внески в рамках недержавного пенсійного страхування, чи отримали послуги репродуктивної медицини.

Переглянути тематичний відеоурок про те, як правильно заповнити і подати річну податкову декларацію через Електронний кабінет можна за посиланням.

Джерело: Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області