Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Нагородили волинянина, який врятував потопаючу дитину

Кандидатуру Юрія Шинкарука подаватимуть на участь у Всеукраїнській акції «Герой-рятувальник року».

Фото vl.dsns.gov.ua.

Нагородили волинянина, який врятував потопаючу дитину

10 річний хлопчик вчився плавати і ледве не втонув

Учора в Маневичах відбулося нагородження Грамотою Управління ДСНС України у Волинській області Юрія Шинкарука за виявлену мужність, відвагу та правильні дії при порятунку потопаючої дитини, інформує Управління ДСНС України у Волинській області.

Обідньої пори, 6 червня, 39-річний Юрій Шинкарук зустрівся із товаришем, 29-річним товаришем Максимом Шишоліком, на березі ставка у Маневичах, де Максим саме рибалив. Увагу чоловіків привернули діти, які неподалік пірнали з містка й бавилися на воді, коли раптом один хлопчик почав тонути. Не вагаючись, друзі кинулися на допомогу. Юрій першим стрибнув у воду, не скидаючи ані одягу, ані взуття.

Юрій першим стрибнув у воду, не скидаючи ані одягу, ані взуття. 

«Розумів, що хлопчик буде у паніці чіплятися за мене, тому оббіг по містку трохи далі, підплив ззаду, пірнув і виштовхнув його на поверхню», – розповів Юрій Шинкарук.

Уже з містка хлопчика підхопив Максим Шишолік. Чоловіки поклали дитину на бік й вона почала викашлювати воду. За декілька хвилин хлопчик отямився й заспокоївся.

 

З’ясувалося, що врятований – 10-річний Максим К. – того дня вчився плавати. Якби на місці події не опинилися товариші – Юрій Шинкарук та Максим Шишолік, – неприпустимі розваги й порушення правил безпеки на воді могли б вартувати дитині життя.


Вчинок Юрія Шинкарука та Максима Шишоліка безперечно заслуговує на повагу.
 

Як зазначила начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи Управління ДСНС України у Волинській області Ірина Варварук, рішучі й правильні дії небайдужих до чужої долі чоловіків допомогли врятувати дитяче життя.

«Цей випадок, безперечно, - прояв героїзму у наш час. Тож, побувавши на місці й відтворивши хід тих подій, вважаємо, що заохочення потребують і дії рятівника Максима Шишоліка, а кандидатуру Юрія Шинкарука подаватимемо на участь у Всеукраїнській акції «Герой-рятувальник року», – зазначила Ірина Варварук.

 

 

Telegram Channel