Двоє волинянок увійшли до ТОП-50 найкращих вчителів України і претендують на чверть мільйона гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.26 € 34.37
Двоє волинянок увійшли до ТОП-50 найкращих вчителів України і  претендують на чверть мільйона гривень

Переможця оголосять у Міжнародний день вчителя, 3 жовтня 2020 року, винагородять призом у 250 000 гривень та ще безліччю корисних та приємних подарунків від партнерів. 

Фото ілюстративне.

Двоє волинянок увійшли до ТОП-50 найкращих вчителів України і претендують на чверть мільйона гривень

Оксана Словік та Світлана Трофимчук увійшли в ТОП-50 найкращих освітян країни

 

Про це повідомляє Освіторія.

Освітянки претендують на чверть мільйона гривень у рамках премії Global Teacher Prize Ukraine. Національна премія Global Teacher Prize Ukraine існує з 2017 року, створена громадською спілкою «Освіторія». Вчителі, які застосовують інноваційні освітні практики, мають значні досягнення в професійній сфері, виховують громадян світу, цінують свою роботу та яких відзначають колеги й спільнота.

Переможця оголосять у Міжнародний день вчителя, 3 жовтня 2020 року, винагородять призом у 250 000 гривень та ще безліччю корисних та приємних подарунків від партнерів. Оксана Словік - вчителька початкових класів у КЗЗСО «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області». У своїй анкеті Оксана поділилася методикою шахового поля, де фігурами виступають самі учні. Ця методика використовується як для гри у шашки на перерві, так і для змагань між кількома класами, на уроках для вправ та ігор «Вірю не вірю», «Так-ні», «Наведи аргументи», «Переконай» тощо. Основною ідеєю такого шахового поля було згуртування класної спільноти. Ще однією родзинкою освітнього процесу її класу є психологічна вправа-гра «Розкажи від імені свого героя».

Переможця оголосять у Міжнародний день вчителя, 3 жовтня 2020 року, винагородять призом у 250 000 гривень та ще безліччю корисних та приємних подарунків від партнерів. 

Світлана Трофимчук навчає англійської мови у луцькій гімназії № 18. На своїх заняттях намагається відповідати потребам своїх учнів. Результатом її роботи є численні методичні рекомендації для вчителів. Після перемоги в конкурсі «Учитель року-2009» проводить авторську школу з викладання англійської в Луцьку. Стала тренером Британської Ради та отримала можливість викладати на всеукраїнському рівні.

«Ми спілкуємося з учнями на рівних. Мене дуже цікавить їхня думка, адже кожне покоління дітей розглядає одне і те саме питання по-різному. Саме така співпраця має найширший вплив на формування в учнів розуміння вчительської професії та формує ставлення до неї».