У селі на Волині із передбачених двох сімейних лікарів є лише один, і той ще не приступив до роботи - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.12
У селі на Волині із передбачених двох сімейних лікарів є лише один, і той ще не приступив до роботи

Нуйнівська амбулаторія повністю готова надавати медичні послуги місцевим жителям.

Фото: Волинська ОДА.

У селі на Волині із передбачених двох сімейних лікарів є лише один, і той ще не приступив до роботи

Амбулаторію с.Нуйно Камінь-Каширського району відвідав 12 серпня 2020- го року голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, де поспілкувався з колективом та оглянув нещодавно збудоване приміщення

Обслуговуватиме амбулаторія 3,5 тис. місцевого населення із двох сіл: Залісся і Нуйно. Тож обслуговуватимуть мешканців 2 сімейних лікаря, які передбачені за штатним розписом. Поки що є один, який приступить до роботи як тільки ДАБІ видасть сертифікат.

 

 

Для роботи сімейних лікарів є усе необхідне обладнання та устаткування, зокрема, лабораторія, медичне обладнання та відповідні меблі. До слова, до цього тут працював лише ФАП. Нині ж сімейні лікарі зможуть надавати більше послуг, які передбачені первинною ланкою медицини. Це, для прикладу, загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, загальний аналіз сечі, вимірювання артеріального тиску, електрокардіограма тощо.

Нині ж сімейні лікарі зможуть надавати більше послуг, які передбачені первинною ланкою медицини.

«Головне – це якісні послуги, які надаватимуть медики. Сьогодні лікарі – наше усе. Дякую усім, хто долучився до створення таких комфортних умов для наших медиків, все дійсно виконано якісно та на совість», - сказав голова ОДА Юрій Погуляйко.

 

 Реконструювали амбулаторію на кошти субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області». Тепер це нове сучасне комфорте приміщення європейського зразка з власною автономною електростанцією та розміткою для незрячих людей. Загальна кошторисна вартість – 7 млн 39 тис. 367 грн.

Джерело: Волинська ОДА