Операція «Урожай-2020» на Волині: податківці виявляють нелегальних комбайнерів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Операція «Урожай-2020» на Волині: податківці виявляють нелегальних комбайнерів

Декларувати доходи повинні особи, які надають в період жнив послуги комбайнування власною технікою та обробляють з метою отримання доходу земельні ділянки понад 2 гектари.

Фото bi-bi.cc.

Операція «Урожай-2020» на Волині: податківці виявляють нелегальних комбайнерів

На Волині громадяни, які здійснюють діяльність у сфері сільського господарства, задекларували понад 1,9 мільйона гривень отриманих минулого року доходів

Зокрема, у переліку цих декларантів ті, хто надає в період жнив послуги комбайнування чи інші сезонні послуги власною технікою, а також обробляють задля отримання доходу земельні ділянки площею понад 2 гектари.

Понад двісті волинян вже подали декларації про отриманий дохід у період сезонних польових робіт 2019-го року.

«Понад двісті волинян вже подали декларації про отриманий дохід у період сезонних польових робіт 2019-го року. Із задекларованих майже 2 мільйонів гривень доходів вони сплатять 343 тисячі гривень ПДФО і 29 тисяч гривень військового збору. Сподіваємося, що всі волиняни, котрі отримують доходи в період сезонних польових робіт, будуть такими ж відповідальними громадянами своєї країни. Адже чесна сплата податків, що є вимогою Конституції України,  – це реальний фінансовий внесок кожного громадянина у незалежність і безпеку держави», - зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Нагадаємо, що на Волині триває операція «Урожай-2020». Окрім організації контролю за реальним станом виплати зарплати працівникам, зайнятим в аграрному виробництві на всіх етапах,  фахівці ДПС виявляють нелегальних найманих працівників, залучають до декларування осіб, які надають в період жнив послуги комбайнування власною технікою та обробляють з метою отримання доходу земельні ділянки понад 2 гектари.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.