Чемпіонат України: чи допомогли волинським легкоатлетам рідні стіни

Взагальнокомандному заліку збірна Волинської області посіла 5 місце серед 25 команд.

Фото Суспільне.

Завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, який відбувався 12-13 серпня у Луцьку, де легкоатлети збірної Волині вибороли 10 медалей: 4 золотих, 2 срібні та 4 бронзові

Першу золоту медаль збірній Волині принесла Валерія Шоломіцька у спортивній ходьбі на 10000 м, з результатом 48:42.79. Тарас Корецький теж отримав першість у цьому ж виді легкої атлетики, подолавши дистанцію за час 45:09.15.

Таким чином, в загальнокомандному заліку збірна Волинської області посіла 5 місце серед 25 команд.

У бігові на 1500 м золото виборола Іванна Кух, з результатом 4:44.55. Другу золоту медаль спортсменка здобула у бігові на дистанції 3000 м, з результатом 9:47.40.Срібло здобула КактеринаТокарчук у спортивній ходьбі на 10000 м та Юлія Петрик у бігові на 3000 м.

Бронзовими призерами стали Юлія Петрик у бігові на 1500 м, Євгеній Літвін у метанні молота 6 кг. Також комплекти бронзових медалей, здобула в естафетному бігові 4 х 100 м волинська команда у складі Карини Вегнер, Альони Даценко, Анни Даценко та Антоніни Черняк, з результатом 50.06 та в естафетному бігові 4 х 400 м, команда у складі Яни Совік, Анастасії Косубуцької, Марії Чепури та Діани Патракової, з результатом 4:23.76.

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації.