Засудили одного з членів угруповання, яке продавало в Луцьку наркотики через «закладки» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Засудили одного з членів угруповання, яке продавало в Луцьку наркотики через «закладки»

Злочинці рекламували сайти, на яких можна замовити наркотики.

Фото з відкритих джерел.

Засудили одного з членів угруповання, яке продавало в Луцьку наркотики через «закладки»

Група вела свою злочинну діяльність з березня 2018 року по 21 серпня 2019 року

У Луцьку члени організованої злочинної групи купували наркотики через інтернет, а потім перепродавали їх, роблячи закладки на вулицях міста. Один з членів банди відсидить в тюрмі 5 років. Організатора ще судитимуть. Про це з посиланням на вирок Луцького міськрайонного суду повідомляє ІА «Волинські новини».

Особа, матеріали відносно якої виділені в окреме кримінальне провадження, створила кримінальне угруповання, учасником якого був і обвинувачений.

Зокрема, злочинці замовляли через інтернет психотропні речовини, а саме амфетамін та PVP, які в подальшому обвинувачений забирав у вигляді посилок із закладів доставки «Нова пошта», переносив до місця свого проживання, де фасував та зберігав з метою подальшого збуту.

Учасники банди розробили план конспірації, зокрема створили чотири веб-сайти та чат у Telegram. Вони рекламували ці сайти, розміщуючи на них інформацію щодо продажу психотропних речовин, та здійснювали їх збут.

Щоб не бути викритими, учасники банди розробили план конспірації, зокрема створили чотири веб-сайти та чат у Telegram. Вони рекламували ці сайти, розміщуючи на них інформацію щодо продажу психотропних речовин, та здійснювали їх збут.

Також злочинці використовували мобільні телефони, за допомогою яких контактували між собою, використовуючи сленгову мову. Група вела свою злочинну діяльність з березня 2018 року по 21 серпня 2019 року.

Обвинувачений робив на вулицях міста закладки, а після того, як отримував відомості про оплату через електронний гаманець системи «EasyPay», надсилав покупцям фото місця закладки.

Обвинувачений та прокурор уклали угоду про визнання винуватості. Тож один з членів банди відсидить за ґратами п’ять років.