Ратнівчанка на автобусній зупинці пригощає кавою та власною випічкою (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Ратнівчанка на автобусній зупинці пригощає кавою та власною випічкою (Фото)

Не побоялася відкрити власний бізнес.

Фото: Заболоттівська об’єднана територіальна громада.

Ратнівчанка на автобусній зупинці пригощає кавою та власною випічкою (Фото)

Організацію власної справи Людмили Філіпчук можна по-справжньому назвати історією успіху

Сьогодні фахівці Ратнівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості у рамках проєкту «Успіх в дії» організували для безробітних та незайнятого населення захід у кафе-стаканчик Coffee time приватного підприємця Людмили Філіпчук.

Зовсім «молодий» підприємець уже користується великою популярністю серед жителів усього району і навіть за його межами.

Усю свою професійну діяльність Людмила Іванівна присвятила сфері торгівлі та громадського харчування. Після закінчення Рівненського кооперативного технікуму працювала продавцем продовольчих товарів у магазинах селища Ратне, торгувала одягом на місцевому ринку, була керуючою ресторану, а потім - клієнтка служби зайнятості. «Дуже давно «закохана» у випічку булочок та різноманітних тістечок,– розповідає ратнівчанка. – Тому часто готувала пиріжки та булочки на замовлення колишніх колег, знайомих, друзів». До тістечок пані Людмила пропонувала гарячі напої, коктейлі, соки, води. Так визріла думка організувати власну справу.

 

 Зовсім «молодий» підприємець уже користується великою популярністю серед жителів усього району і навіть за його межами. У кафе –стаканчику Coffee time, що знаходиться на автобусній зупинці, завжди можна поласувати різноманітними гарячими напоями: кавою Espresso, Cappuccino, Americano, трав’яним чаєм, холодними коктейлями, соками та скуштувати власну випічку Людмили Філіпчук. Своїми послугами пані Людмила дарує хороший настрій клієнтам. Фахівець з профорієнтації Леся Захарчук та провідний фахівець з питань зайнятості Наталія Оніщук розповіли присутнім про послуги служби зайнятості, в тому числі, сучасні сервіси в організації власної справи. Для підприємця корисною стала інформація щодо отримання компенсації єдиного соціального внеску за найманих працівників.

Віта ТАРАСЮК

 

 

Джерело: Заболоттівська об’єднана територіальна громада