Волиняни сплатили до місцевих бюджетів майже 240 мільйонів гривень плати за землю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Волиняни сплатили до місцевих бюджетів майже 240 мільйонів гривень плати за землю

Волинь-нова

Волиняни сплатили до місцевих бюджетів майже 240 мільйонів гривень плати за землю

Сума плати за землю, залучена органами місцевої влади, незначно менша минулорічних надходжень за аналогічний період

Протягом семи місяців 2020 року на Волині до місцевих бюджетів сплачено 239,4 мільйона гривень плати за землю.

Сума плати за землю, залучена органами місцевої влади, незначно менша минулорічних надходжень за аналогічний період. Втім, більшість господарюючих суб’єктів та громадян свої зобов’язання виконують своєчасно та повною мірою, - констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Зниження надходжень плати за землю на 1,2 відсотка проти минулорічних показників пов’язане зі звільненням від сплати цього платежу в період коронакризи низки господарюючих суб’єктів. Однак, загалом треба відзначити відповідальну позицію бізнесу. Щодо громадян, яким саме зараз варто поквапитися з перерахуванням визначених сум земельного податку до бюджету громад, то ми очікуємо, що вони продемонструють високий рівень податкової культури», -зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Більшість господарюючих суб’єктів та громадян свої зобов’язання виконують своєчасно та повною мірою

Отож, у Головному управлінні ДПС у Волинській області нагадують, що землевласники і землекористувачі протягом шістдесяти днів від моменту отримання податкового повідомлення-рішення про нараховану суму земельного податку зобов’язані перерахувати суму податку на вказані реквізити.

Якщо ж Ви - власник земельної ділянки, але не отримали повідомлення від ДПС про нараховану суму земельного податку чи інформація у повідомленні містить неточності, треба провести звірку з податковою службою. Враховуючи обмежувальні заходи через пандемію COVID-19, звірку краще провести у телефонному режимі.

Зокрема, отримати консультації щодо підстав нарахування майнових податків та провести звірку можна за місцем Вашої податкової адреси за номерами телефонів, що вказані у посиланні.

Довідково: протягом січня-липня 2020 року  до місцевих бюджетів Волині юридичні особи сплатили 201 мільйон гривень плати за землю. Тим часом, фізичні особи за цей час сплатили 38,4 мільйона гривень земельного податку.

Джерело: Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області