Велику партію білоруського тютюну знову виявили на кордоні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Велику партію білоруського тютюну знову виявили на кордоні

Загальна сума оцінки вилученої контрабанди та транспортного засобу перевищила 21 млн грн.

Фото ДПСУ.

Велику партію білоруського тютюну знову виявили на кордоні

Прикордонники Чернігівського загону виявили чергову партію контрабанди на українсько-білоруському кордоні

Вантажівка марки «Даф», білоруської реєстрації, прибула в пункт пропуску «Нові Яриловичі». Водій, громадянин Республіки Білорусь, спрямував транспортний засіб на смугу руху «червоний коридор». За інформацією у товаросупровідних документах він перевозив вантаж плит ДСП.

Виявили між плитами близько 150 коробів цигарок білоруського виробництва, з акцизом.

Відправником продукції значилась Латвійська компанія із Кулдіги, а от кінцевою точкою доставки мав бути Київ… І якби не пильність правоохоронців – вантаж мав усі шанси доїхати до отримувача. Але все змінило рішення про поглиблений огляд.

 

Спільна оглядова група прикордонників впс «Добрянка», офіцерів ПОРВ «Ріпки», мобільного підрозділу ДОЗОР, ПКШР м. Суми та співробітників СБК Північної митниці виявила між плитами близько 150 коробів цигарок білоруського виробництва, з акцизом.

Розвантаження триває, інформація про точну кількість виявленої контрабанди буде опублікована згодом.

Зауважимо, прикордонники прослідковують тенденцію до зростання кількості спроб незаконного переміщення об’ємних партій тютюну на українсько-білоруському кордоні.

Так, лише декілька днів тому в пункті пропуску «Нові Яриловичі» прикордонники виявили рекордну від початку року партію контрабандного тютюну – понад пів мільйона пачок сигарет білоруського виробництва. Загальна сума оцінки вилученої контрабанди та транспортного засобу перевищила 21 млн грн.

Джерело: Державна прикордонна служба України.