Волинському вишу повернули будівлю вартістю понад 2 мільйони гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.26 € 34.37
Волинському вишу повернули будівлю вартістю понад 2 мільйони гривень

Про яку саме будівлю йдеться, правоохоронці не уточнюють.

Фото lntu.edu.ua.

Волинському вишу повернули будівлю вартістю понад 2 мільйони гривень

За втручання Луцької місцевої прокуратури Волинської області орендар передав Луцькому національному технічному університету приміщення навчального корпусу

Прокуратура звернулася до Господарського суду області із позовом в інтересах Регіонального відділення Фонду державного майна України, щоб визнати недійсним договір оренди майна й зобов’язати підприємство, яке з 2014 року орендувало один із корпусів університету з метою виготовлення металоконструкцій, повернути приміщення навчальному закладу.

Приміщення вишу було передано суб’єкту господарювання для здійснення діяльності, ніяк не пов’язаної з освітньою, що прямо заборонено Законом України «Про освіту».

Прокурори з'ясували, що унаслідок порушень, допущених під час передачі державного майна в оренду, приміщення луцького вишу передано суб’єкту господарювання для здійснення діяльності, ніяк не пов’язаної з освітньою, що прямо заборонено Законом України «Про освіту».

У ході розгляду справи в суді, який визнав договір оренди недійсним, відповідач виконав вимоги прокуратури, відтак навчальний корпус, який використовували не за призначенням, повернуто університету.

Нагадаємо, Палиця вдруге очолив Наглядову раду СНУ.

Джерело: Пресслужба прокуратури Волинської області.