Двоє волинських спортсменів отримають квартири - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.19
Двоє волинських спортсменів отримають квартири

Ведуться перемовини про придбання однієї квартири за спонсорські кошти.

Фото Дзвін.

Двоє волинських спортсменів отримають квартири

Мова про Ірину Климець – легкоатлетку, яка спеціалізується у метанні молота, учасницю Олімпійських ігор 2016 року, а також Юрія Вандюка - веслувальника-каноїста, срібного призера чемпіонату світу, Європи та Європейських ігор

Про це йдеться на сайті Волинської обласної ради.

Члени постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики на своєму засіданні погодили розпорядження голови ОДА «Про розподіл субвенції з обласного бюджету для вирішення соціально-побутових питань провідних спортсменів у 2020 році».

Щоб всіх чотирьох забезпечити житлом не вистачає 500 тисяч з обласного бюджету та 500 тисяч із бюджету міста Луцька.

Начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Ігор Дмитришин повідомив, що на виконання заходів Обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки в обласному бюджеті на 2020 рік передбачена субвенція для вирішення соціально-побутових питань провідних спортсменів у сумі 800 тисяч гривень, яка була нерозподіленою між місцевими бюджетами області. Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації частину зазначеної субвенції у сумі 534 тисячі гривень, пропонує спрямувати бюджету Луцької міської об’єднаної територіальної громади, яка ініціює придбання житла для двох провідних волинських спортсменів на умовах співфінансування 50 на 50 з відповідного місцевого бюджету. 
Ігор Дмитришин також розповів, що на отримання житла у цьому році загалом претендують 4 спортсмена, які прославляють Волинь на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Наразі помешкання будуть придбані для Ірини Климець – легкоатлетки, яка спеціалізується у метанні молота, учасниці Олімпійських ігор 2016 року, а також для Юрія Вандюка - веслувальника-каноїста, срібного призера чемпіонату світу, Європи та Європейських ігор. Окрім цих двох спортсменів у цьому році  необхідно забезпечити житлом легкоатлета, Майстра спорту міжнародного класу, який спеціалізується на бігу на 400 м та 400 м з бар'єрами - Данила Даниленка та  Івана Банзерука - легкоатлета, який спеціалізується на спортивній ходьбі, Срібного призера командного чемпіонату світу зі спортивної ходьби на 50 км, учасника і призера чемпіонатів України та міжнародних змагань.
«Щоб всіх чотирьох забезпечити житлом не вистачає 500 тисяч з обласного бюджету та 500 тисяч із бюджету міста Луцька. Сьогодні ведуться перемовини про придбання однієї квартири за спонсорські кошти, якщо її таки куплять, тоді з обласного бюджету треба буде додати 100 тисяч і стільки ж бюджету Луцької міської об’єднаної територіальної громади, аби забезпечити житлом усіх претендентів», - зауважив він.
 

Джерело: Волинська обласна рада.