У Луцьку відновили маршрутку №19: тепер вона їздитиме до Сапогового - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.12
У Луцьку відновили маршрутку №19: тепер вона їздитиме до Сапогового

Кінцева маршрутки в Луцьку – Новий ринок на Окружній.

Фото «Сили правди».

У Луцьку відновили маршрутку №19: тепер вона їздитиме до Сапогового

На маршруті курсуватимуть три автобуси

У Луцьку знову курсуватиме маршрутка №19. Але якщо раніше вона їздила до Гіркої Полонки, то тепер її мета – транспортне сполучення з селами Прилуцького старостинського округу (Прилуцьке і Сапогове) та забезпечення доїзду до Нового ринку, пише ІА «ВолиньPost».

Рішення про відновлення маршруту ухвалили в четвер, 20 серпня, на засіданні виконавчого комітету Луцькради.

Назва маршруту №19 – «Окружна – село Сапогове». На маршруті курсуватимуть три автобуси.

Шлях цієї маршрутки тепер такий: Окружна, Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Окружна, Львівська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Винниченка, Василя Мойсея, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева, Наливайка, Івана Богуна, Ківерцівська, с. Прилуцьке, с. Сапогове (місця міжзмінного відстою у с. Прилуцьке, с. Сапогове та на вул. Окружній біля ПАТ «СКФ Україна»).

Маршрутка №19 не курсує від грудня минулого року. Перевізник, який раніше обслуговував маршрут, відмовився встановлювати валідатори, тож з ним розірвали договір.

Начальник управління транспорту та зв'язку Луцькради Володимир Степанов розповів, що маршрутка №19 не курсує від грудня минулого року. Перевізник, який раніше обслуговував маршрут, відмовився встановлювати валідатори, тож з ним розірвали договір. Наразі ж оголосять конкурс та визначення перевізника на цьому маршруті, а до цього часу тимчасовим перевізником призначили ФОПа Федіка Б.В.