Кремль запропонував відправити опозиціонера Навального на лікування за кордон - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Кремль запропонував відправити опозиціонера Навального на лікування за кордон

Політик перебуває в комі.

Фото «Українська правда».

Кремль запропонував відправити опозиціонера Навального на лікування за кордон

Штаб політика погодився на пропозицію

«Ми офіційно відгукуємося на пропозицію і просимо сприяння в наданні медичної документації для переведення Навального в провідний токсикологічний центр в Європі» написала у Твіттер голова «Альянсу лікарів» Анастасія Васильєва, передає УП.

Дмитро Пєсков повідомив, що Кремль готовий в разі потреби організувати перевезення Навального на лікування за кордон.

Раніше прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков повідомив, що Кремль готовий в разі потреби організувати перевезення Навального на лікування за кордон.

Нагадаємо, у четвер зранку прессекретар Навального повідомила, що він потрапив до реанімації з отруєнням, його підключили до апарату штучної вентиляції легень. Прессекретар припустила, що політика отруїли чимось, підмішаним у чай.

Згодом вона повідомила, що Навальний перебуває в комі у важкому стані

За даними російських ЗМІ, лікарі поставили попередній діагноз Навальному – отруєння невстановленим психодиcлептиком. Водночас у лікарні не можуть підтвердити, що в нього отруєння. 

Нагадаємо, за повідомленнями ЗМІ, Україна бере на себе зобов’язання скасувати постанову, яка не дозволяє проводити місцеві вибори на окупованих територіях.