Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
Як любителі хильнути допомагають на Волині місцевим бюджетам

Надходження від підакцизних товарів до місцевих бюджетів зросли майже на 9%.

Фото Еспресо.

Як любителі хильнути допомагають на Волині місцевим бюджетам

Відповідальне споживання підакцизної продукції додало місцевим бюджетам області майже 72 мільйони гривень роздрібного акцизу

На Волині з початку року фіксують стабільний ріст надходжень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Зокрема, протягом січня-липня 2020 року представники бізнесу, котрі реалізують алкогольні напої і тютюнові вироби в роздріб, сплатили до місцевих бюджетів краю 71,6 мільйона гривень роздрібного акцизу.

На Волині з початку року фіксують стабільний ріст надходжень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Це на 8,9 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

Таким чином, саме легальний продаж підакцизної продукції допомагає громадам залучити додаткові надходження у період коронакризи, - констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Уся реалізація підакцизної продукції повинна відбуватися винятково з дотриманням вимог чинного законодавства. Власне це єдина наша рекомендація головам територіальних громад, які дбають  про наповнення місцевого бюджету. Не менш важливо, що продаж алкоголю і тютюну у правовому полі – це теж єдина можливість запобігти споживанню шкідливого для життя і здоров’я сурогату. В обидвох випадках інтереси громади, мешканців і сумлінного бізнесу співпадають. Тож кожен голова ОТГ має порадити представникам бізнесу, котрі не завжди дотримуються норм закону, придбати ліцензію та застосовувати РРО при реалізації спиртного і цигарок», - наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Власне споживачі підакцизної продукції теж мають бути відповідальними в питанні придбання і споживання горілчаного продукту. Щоб убезпечитися від небажаних наслідків отруєння варто щоразу перевіряти наявність відображеної у фіскальному чеку суми роздрібного акцизу, - звертають увагу у податковій службі краю.

Про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, просимо негайно інформувати за номерами телефонів у м. Луцьк  (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області) або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

Telegram Channel