Володимирчанка, яка виховує 7 дітей, отримала звання «Мати-героїня» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.26 € 34.37
Володимирчанка, яка виховує 7 дітей, отримала звання «Мати-героїня»

Віра Мартинюк – мати семи дітей.

Фото volodymyrrada.gov.ua.

Володимирчанка, яка виховує 7 дітей, отримала звання «Мати-героїня»

Відзнаку жительці Володимира-Волинського Вірі Мартинюк, якій Указом Президента України присвоєно звання “Мати-героїня”, вручив міський голова Петро Саганюк

В Україні звання «Мати-героїня» має статус державної нагороди. У серпні 2020 року таке звання отримала мешканка Володимира-Волинського Віра Мартинюк, яка виховує 7 дітей, інформує Володимир-Волинська міська рада.

Почесне звання»Мати-героїня» присвоюють жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох i більше дітей.

Вручаючи відзнаку, Петро Саганюк висловив вдячність багатодітній мамі за вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління, самовіддану материнську працю, а також побажав тепла та затишку в родині.

Нагадаємо, що Указом Президента України від 29-го червня 2001-го року № 476/2001 «Про почесні звання України» почесне звання»Мати-героїня» присвоюють жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох i більше дітей, у тому числі усиновлених у встановленому законодавством порядку.

– Особливу увагу звертають на моральні якості осіб, які представляються до присвоєння почесного звання, також конкретні заслуги матері у справі виховання дітей, її авторитет. Важливу роль відіграє і позитивний імідж сім’ї, – зазначив заступник начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Володимир Коломий.