Письменниця з Шацька – лауреатка міжнародного конкурсу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Письменниця з Шацька – лауреатка міжнародного конкурсу

Переможці отримали дипломи, призи, а також книги, де опубліковані їхні твори.

Фото rayon.in.ua.

Письменниця з Шацька – лауреатка міжнародного конкурсу

ІІ премію VIII міжнародного літературного конкурсу творів для дітей та юнацтва «Корнійчуковська премія» здобула письменниця Ніна Корець з Шацька у номінації «Проза для дітей молодшого віку»

Її твір «Втеча Хрумтика й Жоржетти» – про незвичайну подорож морської свинки і мудрого мишеняти в чарівних окулярах. Непростий шлях друзів складається із радісних й небезпечних моментів та навіть порятунку інших.

Суперництво в цій номінації виявилося напруженим. З мінімальним відривом, за оцінкою журі, перемогла, Ольга Тернова з Харкова, яка отримала І премію, повідомляє rayon.in.ua.

Нагородження переможців відбулося на центральній алеї парку Тараса Шеченка в Одесі в рамках міжнародного VIII Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури та XXІV Міжнародної книжкової виставки-ярмарки «Зелена хвиля».

Твори оцінювалися у 4 номінаціях – «Поезія для дітей», «Прза для дітей молодшого віку», «Проза для дітей старшого віку та юнацтва» та «Сцеенарій для дитячого кіно і театру/Драматургія для дітей та юнацтва».

Твори оцінювалися у 4 номінаціях – «Поезія для дітей», «Прза для дітей молодшого віку», «Проза для дітей старшого віку та юнацтва» та «Сцеенарій для дитячого кіно і театру/Драматургія для дітей та юнацтва». Переможці отримали дипломи, призи, а також книги, де опубліковані їхні твори.


Ніна Корець здобула премію у номінації «Проза для дітей молодшого віку».
 

Премія носить імʼя видатного дитячого письменника Корнія Чуковського, автора «Мухи-цокотухи», «Лікаря Айболитя», «Мийдодіра», і це визначає високий рівень відповідальності, тому що дитячі письменники звертаються до найбільш чутливої чиитацької аудиторії, а книги, з якими ми знайомимося в дитинстві – основа формування і розвитку людської особистості. Щирість і обдарованість авторів підкорюють серця читачів.

Оцінювало конкурс компетентне журі на чолі з головою Володимиром Рутківським, поетом, письменником, журналістом, лауреатом Національної премії України ім. Тараса Шевченка.

Також вперше цьогоріч твори дорослих авторів оцінювало ще й читацьке журі, до якого увійшли діти. Неважко уявити емоції, які відчували підлітки, не просто першими читаючи ще не видані твори, але й маючи можливість щиро їх оцінити.

«Головне завдання журі Корнійчуковсько премії – виявляти і всіляко підтримувати нові імена. Але водночас ми даємо і досвідченим авторам можливість довести, що є ще порох в порохівницях їхніх творчих задумів. Тож цьогорічний конкурс можна розглядати не тільки як літературну подію, а й як своєрідне змагання різних літературних поколінь», – ділиться Володимир Рутківський в передмові «Слово від журі конкурсу» у збірнику творів лауреатів конкурсу.

В конкурсах Корнійчуковского фестивалю взяли участь більше 500 авторів. Програма фестивалю, як завжди, була яскравою і дуже насиченою: лекції та екскурсії, зустрічі з письменниками і читачами, презентації та дискусії, концерти й конкурси. Окрім «Корнійчуковської премії», нагороди отримали переможці літературного конкурсу «Море талантів», конкурсу цифрового малюнка «Iparus», конкурсу обʼємного моделювання «IParus 3D pen» та читацьке журі.