Підлітки у Володимирі трощили все на своєму шляху, били перехожих, стріляли з пістолета (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Підлітки у Володимирі трощили все на своєму шляху, били перехожих, стріляли з пістолета (Фото)

Скринька впала під натиском хуліганів.

Фото з фейсбук-сторінки Тараса Сватка.

Підлітки у Володимирі трощили все на своєму шляху, били перехожих, стріляли з пістолета (Фото)

Поліція склала три протоколи про адмінправопорушення

У понеділок, 24 серпня, група підлітків 15-17 років йшла по вулиці Князя Романа у Володимирі-Волинському й трощила все на своєму шляху: перевернула стійку поштових скриньок, виривава секції металефих парканів. Коли розпочалася бійка, місцеві мешканці вийшли розборонити хуліганів, а один з них стріляв із пістолета.

Поліція, яка приїхала за викликом, затримала трьох неповнолітніх. Але не побачила в діях хуліганів криміналу, лише склала адмінпротоколи.

Про це написав у фейсбуці місцевий громадський активіст Тарас Сватко.

Згодом інформацію підтвердили журналістам інтернет-видання «Буг» мешканці вулиці.

На камеру говорити відмовилися, бо боязко, адже молодиків знову бачили сьогодні на вулиці.

Як розповідають, близько десяти юнаків почали нищити загальну поштову скриньку, зрештою перекинувши її, також пошкодили паркан. Це відбувалось близько 19:30. Однак цього їм виявилось замало, тож вони взялися бити випадкових перехожих. Коли на їхній захист вибігли мешканці вулиці – почали бити і їх. Один із юнаків накинувся на жінку, яка спробувала захистити свого чоловіка. Розповідає, що він дістав пістолет та разів з 5 вистрелив у її напрямку.

На щастя, розповідає, нічого у неї не влучило. Ймовірно, хлопець стріляв із пневматичної зброї.

Коли приїхала поліція, на місці була лише частина з групи юнаків.

«В разі, якщо відомості по цій події не буде внесено до ЄРДР, то люди кажуть, що будуть оскаржувати дії правоохоронців і писати скарги до Києва».

Як повідомили журналістам у поліції, правоохоронці, що прибули за викликом на місце події, встановили особи двох із порушників: це 17-річні жителі Володимира-Волинського. Правоохоронцями було складено адміністративні протоколи, передбачені статтями 178 (розпивання спиртних напоїв у громадських місцях), 173 (дрібне хуліганство) та 185 (злісна непокора вимозі поліцейського) КУаАП.

«Під час збору інформації працівниками поліції було встановлені всі обставини вказаної події та її активні учасники. На даний момент працівниками сектору превенції проводиться перевірка виявлених фактів та причетних осіб», – розповіли у поліції.

Про стрілянину в інформації, яка надана поліцією, згадок немає, хоча мешканка вулиці Князя Олега розповідає, що давала на місці події свідчення про це.

Як розповідає Сватко, тут, очевидно, було вчинене не тільки адміністративне правопорушення, а «чистої води кримінальна справа».

«Зловмисників не освідували. Огляд місця події проводили «від фанаря». Якби не активна позиція перехожих, то взагалі відібрали б лише пояснення і поїхали. У відділку сказали, що завтра поведуть до суду двох зловмисників і покарають «за всією суворістю закону» – дадуть штраф по 51 грн. Це ппц! Значить, таки не зареєстрували злочин, а провели як адмінку. Надіюсь, що цей пост хоч якось повпливає на ситуацію. В разі, якщо відомості по цій події не буде внесено до ЄРДР, то люди кажуть, що будуть оскаржувати дії правоохоронців і писати скарги до Києва. Не очікував такого в Володимирі», – пише Сватко у фейсбуці.