16% закладів, діяльність яких дозволена в період карантину порушують протиепідемічні вимоги - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
16% закладів, діяльність яких дозволена в період карантину порушують протиепідемічні вимоги

Складено протоколи і приписи.

Фото: petropavlivka.city

16% закладів, діяльність яких дозволена в період карантину порушують протиепідемічні вимоги

З моменту запровадження Урядом карантину на всій території України, в тому числі на Волині, спеціалістами Держпродспоживслужби області спільно з представниками Національної поліції, органами місцевого самоврядування та виконавчої влади на місцях проведено 16028 перевірок (обстежень) закладів, діяльність яких дозволена в період карантину

Протягом 21-24 серпня ц.р. проведено 189 перевірок (обстежень) об’єктів, в тому числі закладів громадського харчування – 16, об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 95, об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 46, агропродовольчих ринків – 18, закладів дошкільної освіти – 7, інші – 7.

На підставі виявлених недоліків складено 35 протоколів про адміністративне правопорушення та надано 1 припис (рекомендацію).

На 36 (16%) об’єктах встановлено порушення протиепідемічних вимог. На підставі виявлених недоліків складено 35 протоколів про адміністративне правопорушення та надано 1 припис (рекомендацію).

Джерело: Держпродспоживслужба Волині