У Луцьку водій погрожував муніципалам, вгамовували поліцейські - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.19 € 34.02
У Луцьку водій погрожував муніципалам, вгамовували поліцейські

Чоловік відмовлявся платити за парковку.

Фото департаменту муніципальної варти Луцької міської ради.

У Луцьку водій погрожував муніципалам, вгамовували поліцейські

Порушник намагався пошкодити мобільний пристрій для фіксації правопорушень та погрожував інспектору з паркування фізичною розправою

Конфлікт трапився на вулиці Карпенка-Карого обласного центру. На місце події прибули працівники патрульної поліції та вгамували автохама, склавши на нього адміністративні матеріали за порушення ст. 173 КУпАП. Інспектор з паркування також виніс повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності. Про це йдеться на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міської ради.

Працівники патрульної поліції вгамували автохама, склавши на нього адміністративні матеріали.

У повідомленні вказано: «Особи, які розміщують транспортні засоби на майданчику для платного паркування в межах населеного пункту, в якому не впроваджено автоматизованої системи контролю оплати паркування, але фіксація обставин порушення правил паркування транспортних засобів здійснюється інспекторами з паркування в режимі фотозйомки (відеозапису), зобов’язані сплачувати вартість послуг з користування майданчиком для платного паркування транспортного засобу та залишати на час паркування під лобовим склом транспортного засобу відповідний документ про оплату послуг з користування майданчиком для платного паркування».

Нагадаємо, на Волині від СOVID-19 помер четвертий медик.