Ексдружина Павліка зворушила мережу відео останніх днів життя їхнього сина (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Ексдружина Павліка зворушила мережу відео останніх днів життя їхнього сина (Відео)

Павло Павлік з мамою.

Фото Голос.

Ексдружина Павліка зворушила мережу відео останніх днів життя їхнього сина (Відео)

Колишня дружина співака Віктора Павліка Лариса Созаєва зворушила користувачів мережі роликом з їхнім сином Павлом, який помер від раку у віці 21 рік

Відео було зняте в хоспісі, де провів останні дні життя Павло Павлік. На кадрах хлопець зображений усміхненим, він спілкувався зі своїм другом і матір'ю. Ролик опубліковано в Facebook, пише Обозреватель. 

«Когось я дещо шокую. Це хоспіс. Я була там з сином цілодобово, за винятком декількох годин, коли мене заміняли подруги або Віктор. Ви побачите Пашиного друга Іллю, у якого рік тому на руках помер батько від раку. Ви розумієте, чого йому варто було так підтримувати друга, знаючи, що він теж йде? Я ним захоплююся і пишаюся!» – написала мати Павла Павліка.

В ті відрізки часу, коли у дитини не болить, я б вам побажала робити як я. Веселитися!

Також вона дала пораду для батьків, діти яких теж ведуть боротьбу з важкими захворюваннями.

«Хороші мої! В ті відрізки часу, коли у дитини не болить, я б вам побажала робити як я. Веселитися! І обов'язково розповідати про вічність! Вони не йдуть у темряву, чи дірку, або прірву! Вони йдуть в руки люблячого Отця. Пісня – з улюбленого фільму Паші «1+1». У головного героя теж не рухалися руки і ноги, але головне не тіло, а дух!» – підсумувала жінка.

Користувачі мережі були зворушені роликом. У коментарях багато з них відзначили, що кадри «розривають душу». Інші ж висловили захоплення на адресу Созаєвої, назвавши її сильною і мудрою жінкою.

Відео.