Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
Коломойський і Боголюбов набували елітну нерухомість у Лондоні та Ізраїлі на кошти ПриватБанку — Слідство Інфо (Відео)

Фгор Коломойський.

Фото Громадське.

Коломойський і Боголюбов набували елітну нерухомість у Лондоні та Ізраїлі на кошти ПриватБанку — Слідство Інфо (Відео)

Згідно з даними секретного звіту Kroll, колишні власники ПриватБанку Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов купували на виведені з банку кошти елітну нерухомість за кордоном

Про це йдеться у фільмі Слідство Інфо «Зірвати банк» з посиланням на дані таємного звіту Kroll, пише НВ.

Зокрема, повідомляється, що Геннадій Боголюбов купував нерухомість в Лондоні — віллу в престижному районі Белгравія і офісний центр преміумкласу недалеко від Букінгемського палацу. За даними детективів Kroll, на 2016 рік Боголюбов володів нерухомістю на суму понад 90 млн фунтів стерлінгів.

Також у звіті Kroll фігурує будівля на Трафальгарській площі, проте як зазначають автори фільму, детективи точно не вказують, чи перебував вказаний будинок у власності Боголюбова станом на 2016 рік — власники будівлі заховані в острівній компанії.

Геннадій Боголюбов купував нерухомість в Лондоні — віллу в престижному районі Белгравія і офісний центр преміумкласу недалеко від Букінгемського палацу.

Детективи агентства також підтвердили, що Ігор Коломойський і члени його сім'ї через ланцюжок фірм володіють мінімум двома віллами в ізраїльському місті Герцлія. Видання відзначає, що недавно одна з вілл в цьому районі була виставлена на продаж за $90 млн. Крім того, за даними видання Ігор Коломойський і члени його сім'ї володіють двома яхтами — 65-метровою і 90-метровою.

Автори фільму зазначають, що хоча Коломойського і пов’язують з елітною нерухомістю у Швейцарії, Франції та Ізраїлі, здебільшого цими активами володіє його сестра Лариса Черток.

Швейцарська вілла Черток знаходиться в елітному районі Женеви — Аньєр. За даними звіту Kroll, жінка купила нерухомість за $32 млн, однак детективи не змогли знайти підтвердження, що доходи жінки дозволяють здійснювати подібні покупки.

Крім того, сестра олігарха володіє ще рядом нерухомості у Швейцарії і Франції. Зокрема у фільмі повідомляється, що в її власності знаходиться вілла на південно-східному узбережжі Франції, яку вважають головною резиденцією родини Коломойського.

Сама Черток відмовилася коментувати ситуацію журналістам Слідство Інфо, заявивши що «не хоче розмовляти» і «не дає коментарів ні з яких питань».

Нагадаємо, що уряд США порушив справи про конфіскацію проти Коломойського. Олігарха звинувачують в розкраданні мільярдів в банку, якими він колись володів, і в їх відмиванні в США.

Ігор Коломойський є акціонером компанії Optima, яка володіє нерухомістю в Клівленді (Штат Огайо).

4 серпня, співробітники ФБР США влаштували обшук в офісі рієлторської компанії в центрі Клівленда, яка пов’язана з українським олігархом Ігорем Коломойським.

 

Telegram Channel