На столичних ринках шукали нелегалів (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
На столичних ринках шукали нелегалів (Фото)

Виявлено десятки іноземців-порушників.

Фото ДПСУ.

На столичних ринках шукали нелегалів (Фото)

Під час рейду перевірили понад 150 осіб, виявили десятки іноземців–порушників

Прикордонники оперативно-розшукового відділу Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» спільно з співробітниками  Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області та працівниками Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області викрили місця перебування іноземних громадян, які перебували в Україні з порушенням міграційного законодавства.

Семеро громадян найближчим часом буде примусово видворено з України.

34 іноземців доставили до Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області для встановлення законності їхнього перебування в Україні. За результатами перевірки за ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України» до відповідальності притягнуто 20 іноземців. Загальна сума накладених штрафів складає більше 100 тисяч гривень. Семеро громадян найближчим часом буде примусово видворено з України.

Зазначимо, що виявлені особи є вихідцями Пакистану, Бангладеш та інших країн та регіонів з високим потенційним міграційним ризиком.

Перевірочні заходи продовжуються.

 
 

 

Джерело: Державної прикордонної служби України.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.