Заборона на в’їзд: у «Ягодині» іноземці двічі намагались підкупити прикордонників - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.12
Заборона на в’їзд: у «Ягодині» іноземці двічі намагались підкупити прикордонників

Іноземці та українці упродовж минулої доби пропонували охоронцям кордону чималу кількість хабарів, аби безперешкодно перетнути держрубіж.

Фото Держприкордонслужба.

Заборона на в’їзд: у «Ягодині» іноземці двічі намагались підкупити прикордонників

З 28 серпня діє заборона на в’їзд іноземців в Україну

Рублі, євро, гривні, британські фунти та злоті. Іноземці та українці упродовж минулої доби пропонували охоронцям кордону чималу кількість хабарів, аби безперешкодно перетнути держрубіж, інформує Держприкордонслужба.

Зокрема п’ятеро іноземців спробували таким чином потрапити в нашу країну, попри тимчасове обмеження для іноземних громадян у в’їзді в Україну відповідно до Постанови КМУ від 27 серпня 2020 р. № 757.

Іноземці та українці упродовж минулої доби пропонували охоронцям кордону чималу кількість хабарів, аби безперешкодно перетнути держрубіж.

Неправомірну вигоду подорожуючі пропонували прикордонникам у пунктах пропуску «Сеньківка», «Рава-Руська», «Краківець», двічі у «Шегинях», «Ягодин-авто», «Дякове» та двічі у КПВВ «Новотроїцьке».

Випадки пропонування хабарів офіцери внутрішньої та власної безпеки ДПСУ задокументували, також до Нацполіції відносно хабародавців – громадян Узбекистану, України, Румунії та Литви, направили повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень за ч. 1 ст. 369 КК України.

 Тим часом прикордонники на міжнародному пункті пропуску «Ягодин» 28 серпня не пустили на територію України 21 іноземця. Про це Суспільному розповіла виконувачка обов'язків начальниці відділення інспекторів прикордонного контролю Юлія Копецька. «Переважно це були громадяни Польщі, Чехії, Німеччини та США. На жаль, громадяни, які прибули у пункт пропуску вони не були ознайомлені із Постановою КМУ 757. Вони не могли підтвердити мету перебування і в них не було документів, які підтверджували це», - поінформувала Юлія Копецька.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.