«Від'їжджав назад, а потім вперед»: батько постраждалої курсантки розповів подробиці страшної ДТП - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
«Від'їжджав назад, а потім вперед»: батько постраждалої курсантки розповів подробиці страшної ДТП

Потерпіла в аварії Галина Николина.

Фото: Володимир Костирін

«Від'їжджав назад, а потім вперед»: батько постраждалої курсантки розповів подробиці страшної ДТП

Винуватцю трагедії загрожує від 3 до 8 років в'язниці

Стали відомі нові подробиці резонансної ДТП на Зоологічній в Києві, в якій серйозно постраждали три студентки.

Їх сайту «Сьогодні» розповів батько однієї з потерпілих Микола Гуй.

Чоловік, який збив мою дочку і ще двох дівчат, не просто врізався в них. Він поводився неадекватно. Він наїхав один раз, другий, третій, від'їжджав назад, потім вперед. Це була бійня...

«Чоловік, який збив мою дочку і ще двох дівчат, не просто врізався в них. Він поводився неадекватно. Він наїхав один раз, другий, третій, від'їжджав назад, потім вперед. Це була бійня...», – розповів Микола, посилаючись на слова очевидців ДТП.

За його словами, однокурсники його дочки вирішили допомогти їй і вже здали для дівчини кров. Крім того, постраждалу провідав представник військово-медичної академії, куди вона недавно вступила. Він запевнив, що керівництво посприяє тому, щоб дівчина її закінчила і стала медиком.

«Близько двох годин тому ми вийшли з палати дочки. Вона була дуже рада нашому приходу. Ми її підбадьорили, адже її ще раз прооперували. Психологічний стан можна назвати задовільним», – додав Микола.

Крім того, він зазначив, що з боку винуватця аварії поки з ним ніхто не виходив на зв'язок.

Мама ще однієї постраждалої, Людмила, розповіла нам, що стан її дочки залишається важким.

«У неї ампутували ліву ногу. Психологічний стан начебто нормальний. Дочку постійно підтримують в тому числі і ті люди, які колись залишилися без ноги. Наприклад, була в гостях вагітна жінка, яка переконала її в тому, що життя триває. Постраждалих дівчат провідують настільки часто, що у них немає часу залишатися наодинці. Ми вдячні медикам, які врятували життя нашим дівчаткам», – розповіла нам Людмила.

Правоохоронці відкрили і розслідують кримінальне провадження за статтею «Порушення правил безпеки дорожнього руху». Також, за їхніми даними, в момент аварії водій був п'яний. 

Нагадаємо, одній із дівчат, яких переїхав п’яний майор, можуть ампутувати й другу ногу.