Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
У Луцьку прооперували собаку, якого при дорозі врятували небайдужі

На порятунок пса небайдужі зібрали понад 6000 гривень.

Фото БУГ.

У Луцьку прооперували собаку, якого при дорозі врятували небайдужі

Чотирилапого, якого збили невідомі та лишили при дорозі, прооперували і наразі він уже знаходиться у своїй новій домівці. Його стан – задовільний

Як нагадує БУГ, жителька Володимир-Волинського Ольга Корнелюк разом з чоловіком врятувала собаку, якого ввечері, 25-го серпня, збив автомобіль при в’їзді у Володимир-Волинський район. І взялася його рятувати.

 

 Зокрема, подружжя відвезло травмованого собаку на детальне обстеження до Луцька в поліклініку «Олтан-вет». Вже там псу поставили остаточний діагноз: подріблена, переломана передня ліва лапа. А також призначили операцію.

Оскільки ця процедура виявилась не з дешевих: потрібно було близько 6-8 тисяч гривень, то Оля звернулась за фінансовою допомогою до усіх небайдужих.

Оскільки ця процедура виявилась не з дешевих: потрібно було близько 6-8 тисяч гривень, то Оля звернулась за фінансовою допомогою до усіх небайдужих.

І на її клич відгукнулось чимало людей, яких теж схвилювала подальша доля собачки. Про це Ольга повідомила на своїй сторінці в Інстаграмі.

Необхідну суму вдалося зібрати і зранку 28-го серпня чотирилапого прооперували. Операція була складною і тривала декілька годин.

 

 Рятівники переживали, аби пес витримав цю процедуру, адже він не молодий і «бачив життя». Але все закінчилося добре. Собака, якого, до речі, назвали Бароном, повністю вийшов з наркозу і вже навіть помаленьку пробує ходити.

Наразі пес перебуває в своїй новій домівці. А його, нагадаємо, прихистила сусідка Ольги.

«Потрібно буде ще один раз підправити конструкцію, і приблизно через місяць її знімуть. Пес, скоріше за все, буде шкутильгати після одужання, адже у нього дуже роздріблений суглоб. У теплі і любові, яку йому дає наша сусідка Ольга, він точно швидко одужає і окріпне», – зазначила Ольга Корнелюк.

Подружжя рятівників вдячне усім, хто фінансово долучився до порятунку собаки.

Ольга зізнається: не очікувала, що так багато людей відгукнеться і допоможе. Тому зараз щиро радіє, що добрих людей насправді виявляється є чимало.

 

 «Обійшлася операція разом з конструкцією і медикаментами у 6100 гривень. Сума, яку ми всі разом зібрали, виявилась трішки більшою, аніж оплата за операцію, тому решту коштів ми передамо на утримання собаки. Дякуючи УСІМ ВАМ пес буде ЖИТИ і не терпіти біль! Після цієї ситуації ми з чоловіком зрозуміли, що разом люди – це сила. І ніколи не потрібно сумніватись і соромитись перекинути 10 – 20 гривень, адже саме таким чином було зібрано таку велику суму! Є ще добро на цій землі», – наголосила Оля.

Telegram Channel