Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
Хвороба забрала життя голови Волинської обласної організації ветеранів України

Вічна пам'ять!

Фото «Перший».

Хвороба забрала життя голови Волинської обласної організації ветеранів України

Очолювана ним спілка була однією з найактивніших в Україні

30 серпня на 67 році у лікарні в Боголюбах помер генерал-майор у відставці, член Національних спілок журналістів і краєзнавців України Олександр Олександрович Булавін. Про це повідомляють «Волинські новини».

Олександр Булавін народився в селі Селець Володимир-Волинського району 25 жовтня 1953 року.

У липні цього року він разом з внуками і правнуками загиблого за звільнення Луцька воїна-вірменина відшукав місце захоронення солдата.

Він автор багатьох книг про радянських розвідників. Зовсім недавно в луцькому видавництві «Вежа-Друк» вийшла його книга «Невидимый фронт Беларуси».

Найбільшою турботою Олександра Булавіна були ветерани війни і праці. За його активної підтримки були видані плакати «Герої Радянського Союзу Волині» та «Герої соціалістичної праці Волині», календар до 75-річчя визволення нашого краю від німецько-фашистських загарбників.

За його підтримки проводилися перезахоронення воїнів на меморіальному кладовищі поблизу села Мощена Ковельського району. У липні цього року він разом з внуками і правнуками загиблого за звільнення Луцька воїна-вірменина відшукав місце захоронення солдата.

Нагадаємо, у Чехії загинув заробітчанин з Луцька.

Telegram Channel