Відомий телеведучий заразився на Світязі коронавірусом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.19
Відомий телеведучий заразився на Світязі коронавірусом

Уся родина журналіста занедужала.

Фото зі сторінки Костянтина Грубича у Facebook.

Відомий телеведучий заразився на Світязі коронавірусом

Журналіст закликав українців бути пильними

Телеведучий Костянтин Грубич під час поїздки на Шацькі озера захворів на COVID-19. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці. 

Не всім пощастить перенести нову хворобу легко і без наслідків. Знайте цю інформацію. Наша історія – як аргумент бути пильними

 

«У нашій родині сталася, як нам думалося, застуда – у кожного по-своєму сценарію. Почала донька Влада – чотири дні сильно боліло горло і нежить. Потім занедужала дружина Світлана – горло, температура 38,2, головний біль, кашель. Син Ярослав почав кашляти, але без температури, на оці проявився кон’юктивіт, боліла голова. Мені два вечори було зле, температура була не вище 37,2, кашлю не було, голова боліла і спину ламало – я думав, що обпікся, доки ходив в озері по 200 метрів до глибини. Словом, ми вирішили – ГРВІ, бо перепади нічної і денної температур на Світязі сягали 20 градусів. Лікувалися по-похІдному: пили чаї, збивали температуру, і за кілька днів все минуло. Начебто.

Вже у Києві повторно затемпературила Світлана. Їй було кілька днів ой як негарно: кашель, ознаки гаймориту, плигання температури. Пік припав на вихідні, коли сімейний лікар недосяжний. Зле було і Ярославу: посилився кашель і запалення на оці. У нас все ж побував терапевт, прослухав усіх, нічого серйозного у легенях не почув, але плр-тести порадив здати. Знаючи, що завтра на роботу, ми з донькою скористалися страховкою і здали плр-тести. Результати отримали різні – Влада не має коронавірусу, я – навпаки», – розповідає журналіст.

Як розповів Костянтин Грубич, зараз родина перебуває на самоізоляції. Він наголошує, що «коронавірус не вигадка і не чиясь забаганка збагатитися і налякати усіх. Це реальність, яка рано чи пізно торкнеться кожного».  Він закликав усіх дотримуватися карантинних вимог, обробляйти руки, носити маски і не будьти легковажними.

«Не всім пощастить перенести нову хворобу легко і без наслідків. Знайте цю інформацію. Наша історія – як аргумент бути пильними», – резюмував телеведучий.

Читайте також: шукав вугрі: як відомий український журналіст тестував Шацький ринок.