У Луцьку почали реконструкцію дороги, яку не ремонтували понад 20 років - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
У Луцьку почали реконструкцію дороги, яку не ремонтували понад 20 років

Відновлена дорога буде з’єднуватися з іншою, що реконструюється Службою автомобільних доріг в області.

Фото Суспільне.Волинь.

У Луцьку почали реконструкцію дороги, яку не ремонтували понад 20 років

На ремонт витратять 53 мільйони гривень, завершити увесь комплекс робіт планують наступного року, - розповів керівник департаменту ЖКГ Луцької міської ради Микола Осіюк

«Ремонтують ділянку дороги протяжністю 750 м від перехрестя з вулицею Карпенка-Карого до вулиці Сосюри, - каже виконроб «Луцькавтодорсервісу» Віталій Кізей. Про це пише Суспільне.Волинь.

«Копається корито, замінюється вся основа, йде пісок, щебінь, бетон і вирівнювання. Це фрезерується. В планах цей об’єкт на 2 роки, але проїжджу частину планується в цьому році зробити», - розповів виконроб.

Зі слів Кізея, відремонтувати перекриту ділянку планують за місяць. Нині з обох боків утворилися затори. Водій Сергій Махнюк каже, що їде в сусідній двір, дорожній знак про об’їзд бачив.

Відновлена дорога буде з’єднуватися з іншою, що реконструюється Службою автомобільних доріг в області.

«Ні на знаки, ні правила не зважають, просто їдуть, бо їм треба. Мені зручно, тільки йому як добиратися, тому, хто живе там? А так – чого дискомфорт? Тож рано чи пізно треба робити», - говорить водій.

Робітник Назар Савош пускає та випускає транспорт на ділянку, що ремонтується. Каже: проїзд людям, які тут живуть і працюють, не забороняють.

«Тут рух перекритий, просто великогабаритні машини треба якось пропускати, як будуть пробки – то взагалі. На роботу, на склади, офіси, пекарня тут є – то мусимо пропускати, як інакше», - каже робітник.

Відновлена дорога буде з’єднуватися з іншою, що реконструюється Службою автомобільних доріг в області. Нагадаємо, цього року почали ремонт автошляху Р-14 Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ.