У лабораторії навчального закладу варили наркотик – метадон - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
У лабораторії навчального закладу варили наркотик – метадон

Ділки створили спеціальний інтернет-магазин, через який і збували "товар".

Фото: скріншот.

У лабораторії навчального закладу варили наркотик – метадон

Група осіб організувала у приміщенні одного із вищих навчальних закладів Львова нарколабораторію: варили на продаж метадон

«За версією слідства, до справи причетні четверо львів’ян. Організатором виступив співвласник місцевого кальян-бару. Виготовленням заборонених речовин займався завідувач лабораторії «вишу», а за розповсюдження «товару» відповідав працівник кальян-бару. Його ж прокуратура називає співорганізатором злочину, вказуючи на те, що чоловік адміністрував сайт через який продавали наркотики. Фасував та розповсюджував метадон ще один працівник бару», - повідомила прокурор Львівської області Ірина Діденко у facebook 

Ділки створили спеціальний інтернет-магазин, через який і збували «товар». Після внесення передоплати на карту, наркотики надсилали поштою, пише Українська правда.

Ділки створили спеціальний інтернет-магазин, через який і збували «товар». Після внесення передоплати на карту, наркотики надсилали поштою.

 «За один раз виготовлялась партія від 1 кг особливо небезпечного наркотику метадон. Це при тому, що доза 1 грама на «чорному ринку» сягає від 600 грн», – йдеться у дописі. 

Прокурорка області також зазначила, що лабораторія з виготовлення метадону виявлена вперше.

Співробітники прокуратури задокументували виготовлення метадону вагою майже 3 кг та ціною у понад 1,8 млн грн.

Також 31 серпня під час реалізації вилучили ще понад 1 кг наркотиків. Його вартість оцінюють в близько 700 тисяч грн. 

«Ділки розповсюджували його по усій Львівщині, а їх покупцями були наркозалежні особи, які замовляли, переважно, від одного до кількох грам», – повідомила Діденко.

Наразі прокуратура готує підозри та клопотання про обрання запобіжних заходів.