У Нововолинську атовцям виділили земельні ділянки, які непридатні для забудови - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.20 € 34.15
У Нововолинську атовцям виділили земельні ділянки, які непридатні для забудови

Це не земельні ділянки – це куски городу біля 3-ої шахти, які нікому не потрібні.

Фото ілюстративне.

У Нововолинську атовцям виділили земельні ділянки, які непридатні для забудови

Нововолинська влада звітує про те, що виділила атовцям 100 земельних ділянок, які фактично є непридатними для забудови

«Це куски городу!», – сказав в ефірі «Нововолинського інформаційного порталу» атовець, начальник дільниці шахти №9 Сергій Макаров.

За його словами, міська влада вміло пропіарилась на цій темі.

Це не земельні ділянки – це куски городу біля 3-ої шахти, які нікому не потрібні.

«Я йшов у 2014 році добровольцем не за земельну ділянку, я йшов захищати державу. Людина віддала свій обов’язок державі, а міська влада лише пропіарилась, що вони 100 земельних ділянок дали. Це не земельні ділянки – це куски городу біля 3-ої шахти, які нікому не потрібні. Продати ту земельну ділянку неможливо, побудуватися теж – немає електрики», – розповів атовець.

На його думку, в місті є ділянки, які могли б надати учасникам АТО, але їх передбачили для інших потреб.

«В районі 4 шахти за газовою заправкою огородили сім гектарів, я питав, чому не віддати ту земельну ділянку – вибачте, це земля промислового призначення. Все вирішує міська влада. В цьому місті, при цій владі нічого вирішуватися не буде. Люди за 25 років прилипли до крісел. Я хочу змінити владу, її відношення до людей, бо все повинна вирішувати громада», – зауважив Сергій Макаров.