Вулицю залило так, що пройти можна лише ступаючи одною ногою й тримаюсь за огорожу (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Вулицю залило так, що пройти можна лише ступаючи одною ногою й тримаюсь за огорожу (Фото)

Дітям - то як забава, а що робити літнім людям?

Фото: Людмили ЯКИМЧУК.

Вулицю залило так, що пройти можна лише ступаючи одною ногою й тримаюсь за огорожу (Фото)

У Ківерцях молодим людям з колясочками чи з дітками за ручки практично нема де прогулюватися

То де ж вийти людям? – Парк? Коли вітру нема, бо гілля небезпечне... Бруківка біля окремих будівель... Біля редакції свого часу так домагалися навести лад - нині ж колишні квітники перетворені у зарослі кропиви ... А ми не цуралися й такої праці... Про це йдеться у дописі Людмили Якимчук у фейсбуці. 

 

 Жінка зазначає, що навіть «центральна вулиця так і не побачить, певно, обіцяної бруківки...Мовчу вже - про околиці... Мешканці вулиці Деревообробників волають про допомогу в благоустрої... Заспокойтеся, робіть самі, що можете /а хто вимощує, той ще й адмінштрафи має/, бо нікому до грунтових вулиць у містечку нема діла, - пише вона.

Тож дивімося вгору, що там вже ті вулиці...

– Маю досвід вже навіть цьогорічний щодо вулиці Гоголя: липень, репортаж на Волинському ТБ, обіцянки влади за серпень все владнати - от лише рік того щасливого серпня не уточнено...

 

 Одна надія на сонечко, щоб висушити баюри... Але у нього краща місія - такими неймовірними фарбами неба радувати ківерчан у надвечір'я.

 

 Тож дивімося вгору, що там вже ті вулиці...», - резюмує Людмила Якимчук.