Спав посеред парку на своїх шкільних зошитах: 9-річний хлопчик три дні жив на вулиці (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.26 € 34.37
Спав посеред парку на своїх шкільних зошитах: 9-річний хлопчик три дні жив на вулиці (Фото)

Отакої!

Фото Pixabay.

Спав посеред парку на своїх шкільних зошитах: 9-річний хлопчик три дні жив на вулиці (Фото)

Дитина має інвалідність

Про це 4 вересня повідомив Дмитро Ревун, заступник начальника відділу ювенальної превенції однойменного управління Нацполіціі Одеської області, у фейсбук.

Коштів для життя у родини немає, а держава нічим не допомогла. Ця сім'я, втративши житло і роботу, пішла жити в парк – навпроти свого дому.

Автор публікації зазначив, що сім'я розташувалася поблизу місця, де розкидані шприци і порожні конвалюти від наркотичних медикаментів. Дитина має інвалідність. Також проблеми зі здоров'ям є й у його мами. 

Поліцейський додав, що батько хлопчика – сирота. Коштів для життя у родини немає, а держава нічим не допомогла. Ця сім'я, втративши житло і роботу, пішла жити в парк – навпроти свого дому. Небайдужі жителі міста розповіли, що побачили громадян, які постійно перебували у парку.   

Дмитро Ревун зазначив, що планує допомогти родині. Дитину вже відвезли в лікарню, звідки потім направлять в центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

 

Нагадаємо, загинув 14-річний хлопчик: водій тиснув на гальма, але вони не спрацювали.