На нововолинському стадіоні фірма-підрядник виправила погано зроблене - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
На нововолинському стадіоні фірма-підрядник виправила погано зроблене

Кажуть, що проблема виникла через колодязь.

Фото nov-rada.gov.ua.

На нововолинському стадіоні фірма-підрядник виправила погано зроблене

Раніше провалилися кілька цеглин бруківки біля колодязя, куди збирається вода з поля, з трибун

Міський голова Віктор Сапожніков разом із директором СОКу «Шахтар» Володимиром Цвидом та Віктором Базаром, котрий здійснював технічний нагляд за  будівництвом цього об’єкту, проінспектували  роботи, які виконала фірма-підрядник, ліквідувавши недоліки, що  пов’язані з просіданням бруківки  в одному місці оновленого стадіону. Про це інформує Нововолинська міська рада.

За словами представника технагляду, провалилося кілька цеглин бруківки біля колодязя, куди збирається вода з поля, з трибун, з доріжок.

-Причина в тому, що  тут колодязь глибиною 5 м. Його змонтували, зробили обмурівку, підсипали, поливали, трамбували, все одно просіло. На колодязі плитка залишилася, а навколо по діаметру 2 м вона просіла.  Це технологічний процес. Фірма дає 10 років гарантії, тому відразу все виправили, – пояснив  Віктор Базар.

-Фірма дає 10 років гарантії, тому відразу все виправили, – пояснив  Віктор Базар.

 Віктор Сапожніков зауважив, що фірма-підрядник  власним коштом ліквідувала недоліки, а  керівники робіт понесли фінансові покарання.