Оля Полякова отримала мільйон гривень гонорару за концерт на Донбасі. З бюджету - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Оля Полякова отримала мільйон гривень гонорару за концерт на Донбасі. З бюджету

Гарний заробіток за вечір.

Фото: Главком.

Оля Полякова отримала мільйон гривень гонорару за концерт на Донбасі. З бюджету

5 вересня місту Костянтинівка Донецької області виповнилося 150 років.  Міська влада зробила «подарунок» місцевим жителям: організувала масштабний концерт з виступом відомих естрадних виконавців.

У місцевому Парку культури і відпочинку облаштували фотозоні, спортивні локації, ярмарок майстрів, проводилися майстер-класи для дітей.

ЗМІ повідомляють, що зі сцени місто вітали місцеві творчі колективи, юні співаки і танцюристи, а кавер-бенд MoonJam радував хітами в сучасній обробці.

Наталя Могилевська, Олег Кензов і Оля Полякова влаштували тригодинний запальний концерт. На опублікованих фото і відео видно, що зібралися тисячі людей, які нехтували карантинними заходами безпеки. 

Гонорар Олі Полякової за концерт склав 950тисяч гривень, які виплатили з міського бюджету. А співачка Наталія Могилевська отримала 531 060 гривень. 

Перед сценою люди стояли впритул. Чимало з них було без масок. За повідомленням ЗМІ, у святкуванні взяли участь більше 10 тисяч гостей.

Варто зазначити, що гонорар Олі Полякової за концерт склав 950тисяч гривень, які виплатили з міського бюджету. А співачка Наталія Могилевська отримала 531 060 гривень за концерт. 

 

 Нагадаємо, 3 вересня, представники українського шоу-бізнесу провели мирний мітинг під Кабміном. Акція була організована Всеукраїнською профспілкою працівників музичної індустрії на знак протесту проти дискримінації концертних організаторів з боку Уряду та вибіркового підходу до проведення подій.

Ініціативу Української музичної профспілки масово підтримали зірки та діячі сфери. Першою, хто закликав долучитися до мітингу стала співачка Оля Полякова. У соцмережах українських артистів також набирає оберти флешмоб на підтримку мітингу під назвою #НасНеЧують. До нього долучилися alyona alyona, гурт YUKO, репер Freel та інші зірки. 

Джерело: Главком