Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
Чоловіка який у травні поїхав на Камінь-Каширщину в гості знайшли... аж в Одесі

Поліцейські розшукали безвісти зниклого на чотири місяці жителя Вараша.

Фото: 5 канал.

Чоловіка який у травні поїхав на Камінь-Каширщину в гості знайшли... аж в Одесі

Працівники Вараського відділу поліції з червня цього року розшукували 22-річного місцевого мешканця, про місцезнаходження якого родичі не знали тривалий час

Іще 16 травня чоловік перебував у рідних у селі Рудка-Червинська Камінь-Каширського району Волинської області та з того часу зв’язок із ним втратився.

За фактом зникнення особи поліцейські внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочали розшукові заходи. Зокрема, до пошуків долучили громадськість та засоби масової інформації.

Із родичами зв'язок не підтримував, оскільки не має наміру із ними проживати чи спілкуватися.

Четвертого вересня до Вараського відділу поліції зателефонував представник одного із реабілітаційних центрів Рівненщини та повідомив, що розшукуваний перебуває у них.

Як пояснив чоловік правоохоронцям, кілька місяців працював на сезонних роботах у Одесі, а потім проживав у реабілітаційному центрі, що діє при одній із релігійних громад. Із родичами зв'язок не підтримував, оскільки не має наміру із ними проживати чи спілкуватися. Про те, що перебуває у розшуку, до зустрічі із поліцейськими йому було невідомо. 

Джерело: Вараський відділ поліції ГУНП в Рівненській області
Telegram Channel