Сошичненська громада на Камінь-Каширщині готується до місцевих виборів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.19 € 34.02
Сошичненська громада на Камінь-Каширщині готується до  місцевих виборів

Протягом 50 днів відбуватиметься поетапна підготовка, проведення голосування та підбиття підсумків виборів.

Фото: Сошичненська ОТГ.

Сошичненська громада на Камінь-Каширщині готується до місцевих виборів

Для забезпечення їх організації працює Сошичненська сільська виборча комісія за адресою: 44542, с Сошичне, вул.Ковелька, 102. Вона надає інформацію, адресовану виборцям

Зокрема й тим, хто бажає змінити виборчу адресу. Для того, щоб змінити виборчу адресу, необхідно звернутись із заявою у паперовій формі до відділу ведення Державного реєстру виборців за фактичним місцем проживання. Інформацію про місцезнаходження потрібного відділу та його контакти можна знайти на сайті Державного реєстру виборців у розділі «Органи реєстру».

Окрім того, виборець може подати заяву в електронному форматі, шляхом заповнення відповідної форми на веб-сайті Державного реєстру виборців у «Кабінеті виборця» вибравши закладку «Заяви, запити».

Тепер не потрібно документально підтверджувати фактичне місце проживання. 

Тепер не потрібно документально підтверджувати фактичне місце проживання. У заяві необхідно вказати адресу житла, за якою виборець фактично проживає та яку просить визначити його новою виборчою адресою. Про це йдеться на сторінці у фесбуці Сошичненської ОТГ.