Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
У Луцьку ліквідовують зупинку, біля якої сталась смертельна ДТП

Зупинки біля ліцею не буде.

Фото з відкритих джерел.

У Луцьку ліквідовують зупинку, біля якої сталась смертельна ДТП

На вулиці Дубнівській ліквідують зупинку громадського транспорту «Правознавчий ліцей»

Сьогодні на розгляд членів виконкому Луцькради винесли проєкт рішення Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 15.05.2019 № 295-1 «Про затвердження переліку зупинок міського електро- та автомобільного транспорту регулярних пасажирських перевезень». На вулиці Дубнівській хочуть ліквідувати зупинку громадського транспорту, біля якої авто на смерть збило дитину.

Про це повідомляє ІА Волинські новини.

Як розповів керівник управління транспорту Володимир Степанов, запропоновано ліквідувати зупинки громадського транспорту «Правознавчий ліцей» з обох сторін вулиці Дубнівської у зв’язку зі значним транспортним навантаженням, що супроводжується рухом великогабаритної техніки, задля безпеки пасажирів і з метою уникнення травматизму при здійсненні перевезень, а також, враховуючи, що зупинка громадського транспорту «Правознавчий ліцей» знаходиться між зупинками «Луцькводоканал» та «Цегельний завод», відстань між якими становить 490 м, і зважаючи на те, що дальність пішохідних підходів до найближчої зупинки не повинна перевищувати у житлових районах індивідуальної садибної забудови для міст малих і середніх 800 м.

Біля цієї зупинки нещодавно збили на смерть дитину, яка переходила дорогу по пішохідному переході.


Виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт нагадав, що біля цієї зупинки нещодавно збили на смерть дитину, яка переходила дорогу по пішохідному переході.

Одна з причин трагедії полягає в тому, що перед пішохідним переходом знаходиться зупинка громадського транспорту. Тож, коли зупиняється громадський транспорт, водію, котрий рухається іншою смугою, не видно пішоходів, які можуть переходити дорогу.

Григорій Пустовіт акцентував, що до цього висновку дійшли у результаті зустрічей із мешканцями району та нарад, тому на круглому столі за участі громадськості вирішили, що ці дві зупинки потрібно ліквідувати. Посадовець наголосив, що на цій ділянці буде встановлено світлофор і облаштовано острівець безпеки.

Нагадаємо,  5 вересня на Дубнівській автомобіль збив 10-річного хлопчика. Із важкими тілесними травмами дитину доправили у реанімаційне відділення Волинської обласної дитячої лікарні. Через годину від отриманих травм школяр помер.

Джерело: ІА Волинські новини.
Telegram Channel