Держгеонадра виставила на аукціони 36 бурштинових ділянок: 15 – на Рівненщині, 3 – на Волині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Держгеонадра виставила на аукціони 36 бурштинових ділянок: 15 – на Рівненщині, 3 – на Волині

На Волині продадуть три бурштинові ділянки.

Економічна Правда.

Держгеонадра виставила на аукціони 36 бурштинових ділянок: 15 – на Рівненщині, 3 – на Волині

Строк видобування каміння на купленій ділянці становитиме 5 років

Державна служба геології та надр доповнила перелік ділянок у Інвестиційному атласі новими 36 об’єктами із покладами бурштину.

Про це повідомляє Економічна Правда посилаючись на пресслужбу відомства.

Об’єкт підготували спільно із облдержадміністраціями: 15 ділянок розташовані на Рівненщині, ще 18 та 3 — у Житомирській та Волинській областях відповідно. Надрокористувачам пропонують «наскрізний» спецдозвіл нагеологорозвідку з подальшим видобуванням строком на п’ять років.

Стартова ціна лоту на ProZorro.Продажі — 34 тис. грн за 1 га.

«Гравці ринку можуть за власним бажанням ініціювати на аукціон будь-яку ділянку, та взяти участь у відкритому аукціоні. Переможцем буде визначено компанію, яка запропонує найвищу ціну за лот», — нагадав голова Держгеонадр Роман Опімах.

Він також зазначив, що це лише частина «бурштинових пропозицій»: ще дві площі із покладами сонячного каміння знаходяться на погодженні у Міндовкілля, а на черзі — підготовка нових бурштинових ділянок для виставлення на аукціони.

 

Джерело: Економічна Правда