Курси НБУ $ 36.74 € 39.60
Білоруська опозиціонерка Колеснікова знайшлася. Вона у мінському СІЗО

Вона єдина серед головних опозиціонерок досі залишається у Білорусі.

Фото TUT.BY.

Білоруська опозиціонерка Колеснікова знайшлася. Вона у мінському СІЗО

Марію Колеснікову затримали та відправили у мінське СІЗО на вулиці Володарського. Вчора, 8 вересня, її затримали біля білорусько-українського кордону

Про це повідомив її батько Олександр Колесніков виданню TUT.by.

Йому про це повідомив керівник слідчої групи Слідчого комітету. Батьку запропонували привезти передачу Марії.

Що сталося з Колесніковою?

Вона єдина серед головних опозиціонерок досі залишається у Білорусі. Колеснікова публічно не раз заявляла, що територію Білорусі полишати не буде.

7 вересня стало відомо, що Колеснікову в Мінську невідомі люди посадили в мікроавтобус з написом «Связь» і відвезли в невідомому напрямку. А 8 вересня вона з прессекретарем Координаційної ради білоруської опозиції Антоном Родненковим та її виконавчим директором Іваном Кравцовим намагалися виїхати в Україну.

Вона єдина серед головних опозиціонерок досі залишається у Білорусі.

Родненков і Кравцов в Україну потрапили, а Колеснікова порвала свій паспорт і залишилася у Білорусі. Після чого її затримали. До сьогоднішнього ранку було невідомо, де утримують Колеснікову.

Родненков і Кравцов уже встигли провести пресконференцію в Києві. Що вони розповіли читайте тут.

Що взагалі з опозиціонерами?

Майже всіх членів президії Координаційної ради затримали або змусили покинути країну. Сьогодні, 9 серпня, затримали юриста та члена президії Максима Знака. На свободі залишається лише Нобелівська лауреатка Світлана Алексієвич.

За її словами, за нею теж слідкують. Алексієвич заявила журналістам, що не збирається виїжджати з Білорусі, але додала: «Ви знаєте, які бувають методи».

Telegram Channel