Навальний повністю прийшов до тями і заговорив - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.26 € 34.37
Навальний повністю прийшов до тями і заговорив

Олексій Навальний.

Фото УП.

Навальний повністю прийшов до тями і заговорив

Російський опозиціонер Олексій Навальний 10 вересня повністю прийшов до тями після отруєння

Політик уже може говорити і пам'ятає деталі того, що відбувалося до непритомності в літаку. Про це повідомляють видання The Insider і Der Spiegel із посиланням на власні джерела, пише Обозреватель.

За словами лікарів, стан здоров'я Навального після того, як його вивели з медикаментозної коми «кращий, ніж можна було б очікувати в такій ситуації». Медики вважають, що фізично Навальному вдасться відновитися щонайменше на 90%, а психічно він уже відновився практично повністю.

Фізично Навальному вдасться відновитися щонайменше на 90%, а психічно він уже відновився практично повністю.

Йому вдалося згадати події, що передували отруєнню, аж до того, як він знепритомнів від болю в туалеті літака.

Зазначається, що охорону госпіталю було посилено після того, як Навальний прийшов до тями. Щоб потрапити до нього в палату, потрібно пройти три кордони охорони. Вищий рівень безпеки ввели після того, як стало ясно, що політик усе пам'ятає, що робить його становище більш небезпечним.

Прессекретарка Навального Кіра Ярмиш на своїй сторінці в Twitter підтвердила, що він прийшов до тями і реагує на оточуючих. Однак заявила, що інформація в статтях видань «сильно перебільшена і містить багато фактичних неточностей».

Тим часом за повідомленнями «Української правди», Олексія Навального отруїли «новою поліпшеною» версією хімічної речовини групи «Новічок». Німецькі фахівці запевняють, що операцію з використанням такої новітньої отрути могла провести тільки російська спецслужба.