Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
У Лучному заказнику порушник заподіяв шкоди на понад тисячу гривень (Фото)

Волинь-нова

У Лучному заказнику порушник заподіяв шкоди на понад тисячу гривень (Фото)

Дев'ятого вересня 2020 року Волинський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення правил рибальства. Інцидент стався на водному об’єкті, поблизу с. Хорів Локачинського району Волинської області (Гідрологічний заказник «Лучний»)

Близько 6 години виявлено порушника, який здійснював вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям – мисиновою сіткою.

Зловмисник встиг зловити рибу: 12 екз. карась сріблястий та 6 екз. окунь звичайний. Завдано шкоду, заподіяну порушенням законодавства про природно-заповідний фонд, на суму 1 206 грн.  На особу складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи буде направлено до районного суду для притягнення правопорушника до відповідальності та відшкодування завданої шкоди. Сітку вилучено.  

Зловмисник встиг зловити рибу: 12 екз. карась сріблястий та 6 екз. окунь звичайний.

Пізніше на тій же водоймі зафіксовано громадянина, який порушував Правила рибальства. На особу оформлено протокол про адмінправопорушення та накладено відповідні штрафні санкції.  Волинський рибоохоронний патруль вкотре закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Про порушення правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 360 78 40.  

Довідкова інформація.  Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів у ПЗФ України здійснюється відповідно до постанови КМУ від 24.07.2013 р. № 541 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд». Так, компенсація за один незаконно виловлений екземпляр карася сріблястого становить 30 грн, окуня – 141 грн. 

 
 
 
 

 

Telegram Channel