«Волинь» втрачає очки в поєдинку з «ВПК-Агро»

Лишень нічия!

Фото novostipmr.com

Поле нагадувало город, на якому викопали картоплю...

«ВПК-Агро» (село Шевченківка, Дніпропетровщина) – «Волинь» (Луцьк) – 1:1 (0:1 – Віктор Хомченко, 25 хв.; 1:1 – Іван Будняк, 51 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 2-ий тур. 11 вересня 2020 року. Дніпро. Стадіон «Метеор». 1100 глядачів. Головний суддя Євген Цибулько (Черкащина).

Суперником луцької «Волині» у другому турі Чемпіонату України з футболу в Першій лізі був новачок другого за силою дивізіону вітчизняного футболу – клуб «ВПК-Агро» із села Шевченківка Магдалинівського району Дніпропетровщини.

У першому турі і «Волинь», і «ВПК-Агро» зазнали поразок із однаковим рахунком 2:3. Тож обидвом командам було що доводити – і собі, і вболівальникам.

Лучани розпочали поєдинок дуже активно. Проте забити зуміли лише всередині першого тайму. Гол-красень на рахунку Віктора Хомченка. Так-так, того самого Віктора Хомченка, якого Віталій Кварцяний свого часу «озброїв саперною лапаткою» і «відправив в АТО».

А ось другий тайм формальні господарі поля почали значно активніше. І таки зуміли зрівняти рахунок: гол на рахунку Івана Будняка.

Нічия 1:1 – і у «Волині» одне набране очко після двох стартових турів. Якось аж надто скромно як для команди, яка ставить за мету вихід в УПЛ...

Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.