Глава найстаршого лищенського сімейства відсвяткував ювілей - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.26 € 34.37
Глава найстаршого лищенського сімейства відсвяткував ювілей

Найстарша сім’я у Лищі.

Фото з Підгайцівської громади.

Глава найстаршого лищенського сімейства відсвяткував ювілей

Перший осінній місяць подарував особливий день народження мешканцю села Лище Кухаруку Івану Петровичу.

Чоловік народився 6 вересня 1930 року у Польщі. А минулої неділі в родинному колі відсвяткував 90-літній ювілей. 

Про це розповіли на сайті Підгайцівської громади.

Ювіляр поділився секретом свого довголіття, що це, мовляв, життя загартувало складними випробуваннями. Чоловіку довелося зазнати немало лиха: пережити страшні часи Другої світової війни, смерть рідного брата від фашистської кулі, примусове виселення з польських земель до Одеської області.

Став волинянином, коли його депортована родина згодом вирішила повернутися до Польщі, рушила назад, дісталася до Волині, але тут і осіла.

Іван Кухарук став волинянином, коли його депортована родина згодом вирішила повернутися до Польщі, рушила назад, дісталася до Волині, але тут і осіла. 20 років чоловік працював кравцем у швейній майстерні в Лищі. Потім ще 24 роки трудився на посаді завгоспа в місцевій школі.

Разом з дружиною Марією Григорівною побудували міцну родину. Їхній шлюб триває вже 64 роки! Подружжя виховало двох доньок, дочекалося трьох онучок. Це найстарша сім’я села Лище.

 

До слова, у Підгайцівській ОТГ багатим на 90-річних ювілярів був серпень. Ювілеї в останній місяць літа відзначили Гутовська Любов Василівна, Полицяк Іван Павлович – з села Підгайці, Копил Євгенія Романівна – жителька Струмівки.

З нагоди 90-ліття усі ювіляри отримали від Підгайцівської сільської ради матеріальну допомогу в розмірі 1000 гривень. Адже люди старшого покоління, життя яких було нелегким і непростим, в першу чергу заслуговують на увагу та повагу.

 

Джерело: Підгайцівська громада.