Екс-очільник Рівненщини одружив сина і прийшов у зоопарк з немовлям (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.12
Екс-очільник Рівненщини одружив сина і прийшов у зоопарк з немовлям (Фото)

Баготодітний батько Олексій Муляренко.

Фото: Наталії Муляренко.

Екс-очільник Рівненщини одружив сина і прийшов у зоопарк з немовлям (Фото)

Дружина-волинянка Наталія 10 липня подарувала Олексію Муляренку ще одного синочка

Депутат Рівнеради, голова Рівненської ОДА (2016-2019 рр.) Олексій Муляренко 10 липня знову став татом. Це вже п’ята дитина у політика. 

В такі моменти політики, яких не важливо підтримуємо ми їх чи ні, стають дійсно щирими.

Учора політик із новонародженим сином прийшли у зоопарк. Фото багатодітного батька виставила дружина Наталя Муляренко у фейсбуці, підписавши: «В такі моменти політики, яких не важливо підтримуємо ми їх чи ні, стають дійсно щирими». Фото активно коментують користувачі соцмережі та поширюють. Батькам і немовляті бажають здоров’я. А ще пишуть, що світлина надихає на гарні емоції. «Так захотілося потримати на ручках маленьке щастя, немовлятко, яке пахне маминим молочком) І чому мої вже такі дорослі?», - зазначає, зокрема, Людмила Щербата.

 

 10 вересня у Олексія Муляренка був «особливий» день. «Сбогодні старший син Андрій одружується, середньому сину Іванові виповнилось 18 років, а самому молодшенькому Адріанчику рівно 2 місяці», - написав він у фейсбуці. 

 

 Нагадаємо, екс-голова ОДА має чотирьох синів і дочку. Цікаво, що усі діти народилися 10 числа.