Дівчинку, яка загубилась, знайшла небайдужа пенсіонерка-експоліцейська - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.16
Дівчинку, яка загубилась, знайшла небайдужа пенсіонерка-експоліцейська

Дитина загубилась у Львові, а виявили її за межами міста.

Фото rodis.org.ua.

Дівчинку, яка загубилась, знайшла небайдужа пенсіонерка-експоліцейська

Пані Ольга Лисак, пенсіонер оранів внутрішніх справ України, розшукала на Пустомитівщині дівчинку, яка загубилась у Львові

Побачивши у селі самотню дитину, яка не могла пояснити – як вона сюди потрапила і де її батьки, жінка заспокоїла її, повідомила про подію правоохоронців та всіляко сприяла швидкому поверненню дічинки додому.

11 вересня на оперативну лінію 102 звернулась колишня працівниця, а сьогодні пенсіонер органів внутрішніх справ України пані Ольга Лисак. Жінка повідомила, що у селі Городиславичі Пустомитівського району вона побачила маленьку дівчинку, яка загубилась. Дитина не могла пояснити - як вона потрапила у село і де її батьки.

Як встановили поліцейські, загубившись, вона самостійно сіла в автобус, виїхала за межі Львова та вийшла на зупинці у селі Городиславичі, де її й виявила пані Ольга Лисак.

Тим часом у Сихівський відділ поліції надійшло повідомлення від львів’янки про зникнення її малолітньої доньки. За словами заявниці, вона з дітьми йшла на зупинку громадського транспорту вулицею Сихівською, щоб сісти в автобус.

Прийшовши на зупинку, вона виявила, що її донька загубилась і, оскільки самостійні пошуки виявились безрезультатними, звернулась за допомогою у поліцію.

Правоохоронці негайно оголосили дитину у розшук, до якого були залучені співробітники усіх служб та підрозділів поліції Львівщини. Отримавши повідомлення про розшукану у Пустомитівському районі дівчинку, прикмети якої збігались з прикметами розшукуваної дитини, співробітники Сихівського відділу поліції негайно виїхали туди.

Розшукана дівчинка виявилась тою самою, яка загубилась на Сихові. Як встановили поліцейські, загубившись, вона самостійно сіла в автобус, виїхала за межі Львова та вийшла на зупинці у селі Городиславичі, де її й виявила пані Ольга Лисак.

Дитину, цілу й неушкоджену, правоохоронці того ж дня передали матері, з якою провели бесіду про неприпустимість такого безвідповідального ставлення до нагляду за дитиною та виконання своїх батьківських обов’язків. Вирішується питання щодо притягнення матері дитини до передбаченої Законом відповідальності.

Поліцейські висловлюють щиру вдячність своїй колезі за небайдужість, свідомість, співчутливе та турботливе ставлення ставлення до людей.

Відділ комунікації поліції Львівської області.

Джерело: Відділ комунікації поліції Львівської області.