На Волині з аукціону продали базу відпочинку на березі Пісочного - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.12
На Волині з аукціону продали базу відпочинку на березі Пісочного

База біля озера "Пісочне".

Фото – "Район. Стара Вижівка".

На Волині з аукціону продали базу відпочинку на березі Пісочного

Найбільше запропонував чоловік з Нововолинська – 3,6 мільйона гривень

17 липня регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях провело аукціон з продажу об’єкта малої приватизації – комплексу будівель і споруд бази відпочинку «Мрія», що на березі озера Пісочне Старовижівського району між селами Буцинь і Брунетівка.

Про це пише «Район.Стара Вижівка».

На території бази розташовані чотири спальні корпуси загальною площею 408,4 квадратних метри, адміністративно-побутовий комплекс, гараж-прохідна, господарське приміщення, артезіанська свердловина з насосною станцією, водонапірна вежа, овочесховище, вбиральня.

Їх власником був Національний банк України, який і раніше робив спроби продати «Мрію».

У грудні 2019 року стартова ціна на аукціоні за неї становила 802 тисячі, цього разу – понад 2,6 мільйона гривень. Бажання стати новими власниками виявили ТОВ «Хмельницька кондитерська фабрика «Кондфіл», ТОВ «Паливно-торгова фірма «Укрпетроль», ПП «Укр-петроль» та фізична особа Юрій Мельник.

Саме останній запропонував найвищу ціну – 3,6 мільйона гривень, з урахуванням ПДВ сума зросла до 4,3 мільйона. Відомо, що новий власник 1989 року народження і зареєстрований у Нововолинську.

Земельна ділянка, на якій розташована база відпочинку, перебуває у державній власності і поділена на дві частини. Одна, площею 0,6 гектара, знаходиться на території Старовижівської селищної ради, інша, яка займає 1,46 гектара, – на території Буцинської сільської ради, яка має увійти до складу Дубівської ОТГ.

 

 

 

 

На Пісочному також шукають орендаря для приміщень дитячого табору відпочинку «Хвиля», який належить ПАТ «Укртелеком», але вже не функціонує близько півтора десятка років.

Майновий комплекс має загальну площу 1 тисяча 178,1 квадратних метрів, земельна ділянка – понад 3,25 гектара. Як зазначили організатори аукціону, приміщення придатні для комерційної діяльності, складу, виробництва. Втім вони зараз перебувають у вкрай занедбаному стані і потребують капітального ремонту.

До комплексу будівель входять столова, спальний корпус, туалет, садовий будинок, санпропусник, погріб. Розмір орендної плати за 1 квадратний метр на місяць має стартувати від 0,80 гривень. Аукціон відбудеться 9 жовтня.

 

 

Джерело: Район "Стара. Вижівка".