Володимир-волинську вчительку рекомендували для відзначення премією Верховної Ради - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.23
Володимир-волинську вчительку рекомендували для відзначення премією Верховної Ради

Фото igns.gov.ua.

Володимир-волинську вчительку рекомендували для відзначення премією Верховної Ради

Рекомендовано нагородити вихователя-методиста Галину Рудь

Рішення прийняли депатати Волинської обласної ради на 31-й позачерговій сесії.

Вихователя-методиста комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 7 «Волиняночка» Володимир-Волинської міської ради Галину Рудь рекомендовано для відзначення премією Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Вихователя-методиста комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 7 «Волиняночка» Володимир-Волинської міської ради Галину Рудь рекомендовано для відзначення премією Верховної Ради України.

Володимир-Волинська міська рада подати в обласну раду матеріали на претендента, а саме: відомості про досягнення; листок з обліку кадрів із зазначенням відомостей про відзнаки кандидата; копії документів про нагородження; ксерокопії паспорта кандидата; довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру.

А відтак голова облради надішле в комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти клопотання про відзначення премією.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.