У селі під Луцьком тиждень спорту розпочався зі спільної роботи (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.19 € 34.02
У селі під Луцьком тиждень спорту розпочався зі спільної роботи (Фото)

У здоровому тілі - здоровий дух!

Фото: Школа с.Лище.

У селі під Луцьком тиждень спорту розпочався зі спільної роботи (Фото)

Швидко промайнув тиждень, присвячений спорту та здоровому духу. Не порушуючи умови карантину, у навчальному закладі села Лище Луцького району намагались його провести весело та корисно

Розпочався він із подарунку від завгоспа Зайцева Р. який разом із батьком учнів школи Науменком В. змонтувал та зварили новий турнік для підтягування для наших  школи.

Вчителі початкових 1-2 класів провели уроки на свіжому повітрі у вигляді цікавих естафет.

А для учнів 3-4 класів вчителі фізичної культури теж організували цікаві змагання з м'ячами та іншим спортивним інвентарем.

Веселі перерви для учнів, цікавий флешмоб «А ти лети...» запам'ятався усім.

Вчителі початкових 1-2 класів провели уроки на свіжому повітрі у вигляді цікавих естафет.

Завершальним став інтерактивний урок для всіх інших учасників освітнього процесу, який провели у формі квесту. Цікавих 8 локацій, які містили запитання різного характеру, але всі вони стосувались лише безцінного - ЗДОРОВ'Я. Ми згадали і про Covid 19 та правила особистої гігієни, і про користь вітамінів та про лікарські рослини, які є у наших аптечках, не забули і про прислів'я та приказки про здоров'я, трохи позмагались і звісно привітали вчителів фізкультури з прийдешнім Днем фізичної культури і спорту.

Усім залишатись здоровими і продовжувати навчання у школі!

 

 

Джерело: ЗОШ села Лище